HAKKIMIZDA
Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV+, D-Smart gibi platformlardan abonelikle izleyicilere ulaşan, 2008 yılından beri 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapan sinema kanalları ailesi.

Komedi, Aile, Aksiyon... Türüne göre film izleme ayrıcalığı, her sinemasevere hitap edecek içerikler ve kanallar SinemaTV kanal ailesinde!

SinemaTV ailesi ayrıca, hiçbir filmi kaçırma diye 2. kanal hizmeti sunuyor. SinemaTV, Sinema Aksiyon, Sinema Aile, Sinema 1001, Sinema Komedi ve Sinema Yerli kanallarındaki tüm filmler, 1 saat 45 dakika sonra Sinema 2, Sinema Aksiyon 2, Sinema Aile 2, Sinema 1002, Sinema Komedi 2 ve Sinema Yerli 2 kanallarında başlıyor!

Peki nedir bu kanallar?

SinemaTV
Stresini atmak ve dinlenmek için oturup televizyonu açıyorsun fakat izlediğin tüm o haberler, diziler ve programlar seni daha da gergin biri haline getiriyor. Tek yapman gereken SinemaTV’yi açmak. Hollywood stüdyolarının büyük gişe filmlerinden, bağımsız sinemanın en başarılı örneklerine, dünyaca ünlü dizilerden kült filmlere, hepsi SinemaTV’de!

Sinema 1001
Sinemaya yön veren filmler aynı zamanda izleyenin de hayatına büyük katkılar sunan, sinema tarihinin en önemli filmleridir. Risk almayı sevmeyen, hep en iyisini isteyen izleyiciler için; her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken, tarihe iz bırakmış olan 1001 sinema eseri Sinema 1001’de!

Sinema Aksiyon
Ajanlar, tetikçiler, yaratıklar, savaşlar, istilalar, Bruce Willis’ler, Jet Li’ler… Aksiyon tutkunlarına özel her şey bu kanalda. 24 saat macera, aksiyon, korku ve gerilim dolu filmler Sinema Aksiyon’da!

Sinema Aile
Ailece keyifle bir film izlemeye karar verdiniz ama hangi film ailece izlenir ki? Sinema Aile sizin için çoktan seçti bile! Dededen toruna, tüm aile bir arada izlenebilecek en başarılı animasyonlar, eğlenceli film ve diziler Sinema Aile’de!

Sinema Komedi
Komedi filmlerinden vazgeçemeyenler, kahkahalarla eğlenmek isteyenler; bu kanalda ağlamak yok, gülmek var! Klasikleşmiş komediler, gülmekten gözlerini yaşartacak yeni filmler, romantik komediler ve çok daha fazlası Sinema Komedi’de!

Sinema Yerli
Güzel bir Türk filmi izlemenin tek yolu, filme bir kanalda tesadüfen denk gelmek midir? Artık değil! Türk Sineması’nın en sevilen filmleri, Yeşilçam’ın unutulmazları, son yılların en iyileri ve çok daha fazlası tek bir kanalda toplandı. Yerli filmlerden vazgeçemeyenler için sınırsız ve kesintisiz yerli film Sinema Yerli’de!

Zengin Film Kuşakları:

Kırmızı Halı Kuşağı: Cumartesi akşamları saat 21:30’de, sinemanın en iddialı yönetmen ve aktörlerinin yer aldığı yüksek bütçeli ve hasılat rekortmeni filmler bu kuşakta seni bekliyor. (SinemaTV)

Dram Kuşağı: Salı akşamları 21:30’da, ilginç hikayeleri, gerçek hayat uyarlamalarını bu kuşakta izleyebilirsin. (SinemaTV)

Kült Filmler Kuşağı: Pazartesi akşamları 22:00’da, her sinemaseverin ölmeden önce mutlaka izlemesi gereken filmler bu kuşakta. (Sinema 1001)

İmzalı Filmler Kuşağı: Çarşamba akşamları 22:00’da, sinema tarihine iz bırakmış ödüllü yönetmen ve aktörlerin yer aldığı filmler bu kuşakta. (Sinema 1001)

Alacakaranlık Kuşağı: Cuma geceleri 23:00’da, korku ve gerilim sinemasının en yeni ve en seçkin örneklerini bulabilirsin. (SinemaTV)

Adrenalin Kuşağı: Pazar akşamları saat 22:00’da, en beğenilen, vizyonda fırtınalar koparan aksiyon ve macera filmleri bu kuşakta. (Sinema Aksiyon)

Lunapark Kuşağı: Pazar akşamları 20:00’da, sadece küçüklerin değil, büyüklerin de izlemekten keyif alacağı filmler bu kuşakta. (Sinema Aile)